Jdi na obsah Jdi na menu

archiv

v neděli 12.2. sehrála předpřípravka halový turnaj v Úpici. Turnaj byl 9-ti týmy kvalitně obsazen. Systém každý s každým je sice zdlouhavý, ale spravedlivý. Začali jsme s Č.Kostelcem, pro nás velice smolné utkání, soupeř hratelný, bohužel po našich hrubých chybách prohráváme 1:3 (střelec Vlášek). V druhém utkání s Jičínem byli kluci konečně probuzení a hráli poměrně rychlí fotbal a zaslouženě vyhráli 5:0 (Knopp 3x, Vlášek 2x). Třetí utkání s FC Hradec Králové se klukům povedlo, vedli 1:0 hráli aktivně a vytvořili si pěknou řádku šancí, které bohužel končili mimo branku. Soupeř utkání nakonec vyrovnal minutu před koncem po naší zbytečné ztrátě míče 1:1 (Knopp). V dalším utkání s domácí Úpicí/Rtyní, kluci přesvědčivě vyhráli 5:0 (Knopp 3x, Vlášek 2x). V dalším utkání jsme hráli pro nás neznámé Týniště. Soupeř hrál dobře a tak výhra 1:0 (Vlášek) nás potěšila. V šestém utkání s Bílou Třemešnou jsme opět výrazně vyhráli, ale nutno říci, že soupeř byl hodně malinký a na začátku fotbalové kariéry. Výhra 7:0 (Monser 2x, Knopp 2x, Vlášek 3x). Utkání s FK Náchod jsme začali dobře, kluci hráli aktivně důrazně a zaslouženě vyhráli 3:0 (Vlášek 2x, Knopp 1x). V posledním utkání s týmem Hostinné jsme už tahali nohy a tak výhra 1:0 (Vlášek) byla šťastná. Kluci dnes odehráli 8 utkání, dokázali 6x vyhrát 1x remizovat a 1x prohrát, bohužel jediná prohra nás odsunula na 3.místo. Turnaj hodnotíme velice pozitivně, kluci si zahráli se soupeři na které jen tak nenarazí, hráli rychlý důrazný fotbal se spoustou šancí, nastoupily proti klubům z měst a přesto se opět prosadili, hráli na turnaji ročníku 2010 v sestavě 3x 2010 a 4x 2011 a skončili celkově na krásném třetím místě. V individuálních oceněních jsme se také neztratili. Nejlepší hráč - Knopp Nicolas, Nejlepší střelec Vlášek Tobiáš.

9. Bílá Třemešná

předpřípravka sehrála v sobotu v České Skalici halový turnaj. V prvním utkání nás čekalo Zábrodí, hra byla po celou dobu vyrovnaná a nakonec jsme utrpěli výhru 1:0 (střelec Knopp). V druhém utkání jsme narazili na Rtyni/Úpici, tým velice kvalitní což dokazoval celý turnaj, se soupeřem se nám docela dařilo držet krok, ale kvalita byla u soupeře a zaslouženě vyhrál 0:2. Kluky jsme po utkání museli hodně pochválit, sice nedali gól, ale nechali na "hřišti všechno" a byli důstojným soupeřem. Třetí utkání jak ze snu, žádná aktivita, bez důrazu, kombinace jak kdyby neexistovala, kluci čekali až se soupeř porazí sám a tak remíza 0:0 s Dobruškou byla šťastná. V kabině jsme kluky probrali a řekli si, že budeme hrát to co se učíme a budeme se soustředit jen na hru, na naší hru. Utkání s Českou Skalicí bylo podle představ, hráli jsme rychle, důrazně, bylo nás plné hřiště a výhra 4:0 (Knopp 2x, Vlášek 2x) zcela zasloužená. Do posledního utkání proti N.Městu šli kluci odhodlaní pokračovat v dobrém výkonu. Od začátku se na soupeře doslova vrhli a šli si za výhrou 3:1 ( Jakl, Knopp, Stolin). Turnaj vyhrál tým Rtyně/Úpice - zcela zaslouženě. Velká Jesenice skončila DRUHÁ, kluky moc chválíme, všichni se snažili co mohli a bylo vidět že si turnaj moc užívají a mají radost ze hry a to nás těší nejvíce. Nejlepší brankář turnaje byl vyhlášen náš Víťa Stolin GRATULACE.

1. Rtyně/Úpice

2. TJ SOKOL VELKÁ JESENICE

3. Zábrodí

4. MFK N.Město n/M

5. Česká Skalice

6. Dobruška

V pátek jsme se zúčastnili se zástupci obce a TJ Sokol, fotbalového Galavečeru v Trutnově, Kde jsme přebrali ocenění fotbalová obec roku 2016

Na Galavečeru byl oceněn i Jan Hable bývalý ligový hráč, momentálně hrající za FK Náchod. Honza přislíbil účast na připravovaném fotbalovém kempu ve Velké Jesenici.

Na Galavečeru mezi oceněnými nemohl chybět hráč Olympie Hradec Králové a dlouholetá opora SK SLAVIA PRAHA Karel Piták, s kterým jsme si také velice dlouze a zajímavě popovídali.

předpřípravka odehrála poslední podzimní kolo, opět v Novém Městě na umělé trávě. První utkání jsme sehráli proti Provodovu, první poločas byl z naší strany hodně odevzdaný, nikdo nechtěl běhat, nahrávat natož jít do souboje. O poločase kluci, po domluvě, pochopili že takto se fotbal opravdu nehraje a po velmi zlepšeném výkonu zaslouženě vyhráli 7:0. V posledním soutěžním utkání podzimu jsme narazili na kvalitní tým z Jaroměře. Klukům jsem řekl, že porazit se dá každý, pokud budou aktivní, budou si nahrávat a přidají na důrazu v osobních soubojích. Kluci nám připravili nádhernou podívanou, hráli aktivně, kombinačně s přesným zakončením a po nejpohlednějším výkonu podzimu zaslouženě vyhráli 7:4. Odehráli jsme podzimní část okresní soutěže předpřípravek, ze 14-ti utkání jsme se 12-krát radovali z výhry a pouze 2-krát prohráli. Nyní nás čeká zimní část sezóny v hale a příprava na jarní část okresní soutěže.

střelci podzimu:

NIKI 29x, Víťa 21x, Tobík 19x, Tadeáš 9x, David 2x, Sebastian 1x

mladší přípravka zakončila krajský přebor v Třebechovicích. Dnes jsme si vybrali den blbec, nic se nám nedařilo. Kluci byli zakřiknutí, nekombinovali, hráli bez důrazu a všude byli pozdě. S Trutnovem po poločasech 2:3 a 3:4 prohra 5:7, a s Třebechovicemi po poločasech 4:4 a 1:6 prohra 5:10. Kluci se dnes snažili, ale byla to velká křeč, prostě "den blbec". střelci Adam 4x, Mikeš 5x a Danny 1x.

Podzimní část krajského přeboru se klukům POVEDLA. Můžeme být opravdu spokojeni, kluci se celý podzim zlepšovali a dokázali že na krajský přebor mají. Děláme ale i zbytečné chyby a na těch musíme zapracovat abychom na jaře měli opět kvalitní hru a bylo na co koukat.

ADAM   62x,  Mikeš  24x,  Ríša 13x, Štěpka 4x, Matěj 2x, Tobík 1x, Danny 1x, Niki 1x

JEDEN TÝM  JEDEN CÍL

utkání podzimu:

1.kolo V.J. - Jaroměř/Stěžery 5:4  (3:0,2:4)

V.J. - Č.Kostelec 7:2  (3:0,4:2)

2.kolo V.J. - N.Město n/M 10:1  (7:0,3:1)

V.J. - Solnice 4:15  (3:6,1:9)

3.kolo V.J. - Náchod 4:13  (1:10,3:3)

V.J. - Dobruška 10:8  (6:0,4:8)

4.kolo V.J. - Trutnov 7:4  (4:1,3:3)

V.J. - Třebechovice 6:5  (4:0,2:5)

5.kolo V.J. - Jaroměř/Stěžery 5:10  (4:3,1:7)

V.J. - Třebechovice 5:10  (4:4,1:6)

v úterý jsme sehráli poslední kolo OS ml.přípravky ve Velké Jesenici, se soupeři Ji Machov a FK Jaroměř. Začali jsme proti Machovu a první poločas jsme sehráli velmi vyrovnaný 1:0. Druhý poločas jsme rozehráli aktivně a rychle jsme se prosazovali před brankou konečný výsledek 6:1, zcela zasloužený. Druhý zápas proti FK Jaroměř byl zcela v naší režii, hráli jsme důrazně, snažili se o přihrávky a stříleli jsme pěkné branky výsledek 12:0. Dnes se střelecky dařilo Štěpánovi 4 góly, Zdendovi 4 góly, Matějovi 2 góly, Kubovi 1 gól, Tadeášovi 1 gól a Tobiášovi 6 gólů!!!. Na turnaj zavítal předseda OFS Náchod p. Vítek , který pořídil video a foto, pokud se mě podaří od něj získat materiál bude vložen na web.Tímto turnajem jsme uzavřeli podzimní část venkovních zápasů a od 2. listopadu se budeme připravovat již v hale.

v sobotu 24.10. jsme za krásného podzimního sluníčka odehráli poslední kolo OP ml. přípravek. Doma jsme přivítali vedoucí tým soutěže Velké Poříčí Berani a dobře hrající Velké Poříčí Medvědi. Začali jsme proti Beranům, tým který celý podzim nepoznal hořkost porážky. Utkání bylo hodně vyrovnané, dařilo se nám bořit soupeřovu rozehrávku a zodpovědně jsme bránili. Dlouho to vypadalo že utkání skončí 4:4, ale soupeř v závěru ještě přidal na útočné fázi a dvě minuty před koncem zvýšil na 4:6. Jednoznačně nejlepší utkání podzimu s hodně vysokou kvalitou na obou stranách, sice jsme prohráli, ale přesto hráči mohli ze hřiště odejít s hlavou na hoře, nechali tam úplně všechno a podali hodně fotbalový výkon. Druhé utkání jsme začali hodně ospale, bez koncentrace a první poločas nic moc. Druhý poločas už byl zase podle našich představ a díky kvalitní souhře jsme zaslouženě vyhráli 5:3. Tímto nám skončila podzimní část soutěže, s kterou můžeme být spokojeni podávali jsme kvalitní vyrovnané výkony a v 18 zápasech jsme 12x vyhráli 1x remizovali a 5x prohráli. Všem moc děkuji za zodpovědný přístup k tréninkům a zápasům, ml. přípravka má týden volna a začne v listopadu v hale.

v úterý jsme jeli k předposlednímu kolu OS předpřípravek na Zábrodí. Prvním soupeřem nám byla Jaroměř, zápas začal brankou soupeře po které jsme se rychle probrali a začali jsme opět kličkovat, snažili jsme nahrávat a střílet na branku. Výsledek 12:3. Druhý zápas proti domácím byl dost o důrazu a osobních soubojích, velice vyrovnané utkání jsme díky lepší koncovce vyhráli 5:4. Toto kolo se nám herně velice povedlo, snažili jsme si nahrávat opět jsme dělali pěkné kličky a dalo se říct že hrajeme fotbal. Dnes móc chválím Františka, Tobiáše, Jakuba, Tomáše, Matěje, Zdendu, Tadeáše, na všech byla vidět velká chuť do hry.

v Pondělí 19.10. proběhne SCHŮZKA rodičů s trenérama v 17:00 účast všech je důležitá (mj. budeme objednávat dárek na vánoční rozlučku)

v sobotu za deštivého počasí jsme hráli 8.kolo OP ml. přípravek v Polici n/M. Prvním soupeřem nám byli domácí, opět jsme do utkání vstoupili hodně ospalí a nekoncentrovaní, přesto jsme první poločas zvládli 4:0. Do druhého poločasu jsme už nastoupili plně soustředěni a bylo to vidět, důraz při obraně, pěkná kombinace, ještě hezčí zakončení. Celkově jsme vyhráli 11:1, když soupeř korigoval z penalty. Druhé utkání s Broumovem bylo opět hodně tvrdé, soupeř hrál důrazně na hraně zranění. Utkaní mělo kvalitu, jen těch našich gólových zahozených šancí bylo až moc. Poločas 3:3, druhý poločas bohužel hrubě ovlivnil rozhodčí, který kupil chyby na obou stranách a vše dovršil nesmyslnou penaltou, kterou soupeř s přehledem proměnil. Nám nezbylo než vše vrhnout do útoku, ale přes blok bránících hráčů podpořené rozhodčím nebylo možné se prosadit, soupeř nakonec upravil na 3:5. Dnes nezbývá než opět všechny pochválit za přístup a nasazení, hlavně Aleše který nás s Broumovem vynikajícími zákroky držel dlouho ve hře a poblahopřát Tobíkovi, který při své premiéře ve starší kategorii dokázal vstřelit dva góly.

v úterý jsme sehráli 6.kolo OS ml.přípravek v Jaroměři. Začali jsme proti Dobrušce a po fotbalovém výkonu jsme vyhráli 3:1. Druhé utkání proti Opočnu bylo velice vyrovnané a díky lepšímu začátku jsme vyhráli 5:4. Dnešní turnaj se nám hodně povedl opět naši borci zkoušeli kličky, nahrávat a zakončovat, soupeř byl dnes hodně kvalitní a vyhrát mohl kdokoli, ale díky většímu nasazení se to povedlo nám. Dnes všechny moc chválím že chtěli hrát fotbal a hráli s velkou chutí a nasazením. Dnes hráli: Fanda, Zdenda, Štěpán, Tobiáš, Kuba a fotbalový srdcař Tadeáš.

za mrazivé soboty jsme se sešli k 7.kolu OP ml.přípravek hraném doma ve Velké Jesenici. První utkání jsme sehráli s FK Náchod "A", do utkání jsme vlítli plný síly a ve druhé minutě jsme vedli už 3:0, postupně náš tlak opadal, přestali jsme běhat a celkově hrát. Toho soupeř využil a dostal se opět do hry poločas 3:2. Druhý poločas byl plně v režii našich borců kteří neponechali nic náhodě a po pěkných kombinacích jsme soupeři nadělili dalších osm branek, výsledek 11:2. Druhé utkání proti FK Náchod "B" se nám také vydařilo, první poločas jsme  jasně vyhráli 4:0 a do druhého jsme opět s cela přeházeli sestavu a nechali obránce ať si zkusí útočit a útočníci bránit. Utkáni jsme dohráli s výsledkem 6:1. Turnaj výsledkově i herně povedený, jen se musíme vyvarovat občasným výpadkům koncentrace.

v úterý jsme na domácím hřišti odehráli 5.kolo OS ml.přípravek. Soupeř Č.Kostelec "A"+"B".  Začali jsme proti "B", hra byla ze začátku hodně ospalá a pomalá, víc se koukalo než se hrálo poločas 1:1. Druhá půle byla o poznání lepší, začali jsme si nahrávat a střílet na branku, šancí jsme si vytvořili opravdu hodně a zaslouženě jsme vyhráli 5:3. Druhé utkání proti "A" bylo velice vydařené obrana bránila a útok útočil, jen bych rád viděl ještě více nahrávek v přechodu do útoku, ale i  tak můžeme být velice spokojeni. výsledek 5:0 je naprosto zasloužený. Dnes jsme odehráli vydařený turnaj kde dostali prostor hráči kteří hráli poprvé a ti kteří nedostávají tolik prostoru. Na další turnaj pojedeme opět se dvěma trojkami a je jen na hráčích jak budou pracovat na tréninku a "poperou se o triko".

posvícenecké 6.kolo OP se náramně povedlo

v sobotu jsme odehráli domácí turnaj 6. kola OP ml.přípravek. Sešli jsme se v kompletní sestavě v které chybí pouze dlouhodobě nemocný Mikeš. Prvním soupeřem nám byli TJ Velichovky, soupeř jež v podzimu buduje nový tým ml.přípravek  se do nás pustil zostra a hned v první minutě jsme prohrávali, ale žádná panika se nekonala, po rozehrávce jsme rozjeli kombinační hru s rychlím přechodem do útoku a poločas jsme vyhráli 8:1. Do druhého poločasu jsme proházeli složení čtyřek na hřišti, obránci šli do útoku a útočníci do obrany, hra zprvu sice trochu vázla ale bylo vidět že i tak proházená sestava je schopná hrát naší důrazně kombinační hru. Konečný výsledek 11:2. Druhé utkání jsme sehráli se Slavoj Broumov, soupeř pro nás neznámí a podle výsledků vyrovnaný. Nic jsme neponechali náhodě a tým šel do utkání koncentrovaný a díky tomu Vojta bleskově otevřel skóre. Hra byla poměrně vyrovnaná se šancemi na obou stranách a jen díky lepší produktivitě jsme první poločas vyhráli 4:1. Druhá půle byla totožná s tou první, hra vyrovnaná a rozhodovali finální přihrávky které jsme měli o krok lepší a díky tomu jsme vyhráli 9:3. Dnes opět všechny moc chválím za přístup a odvedený výkon, hráli jsme fotbal a to nás musí těšit nehledě na výsledky a v příštím domácím kole tento výkon musíme potvrdit.

v úterý 22.9. jsme sehráli 3.kolo OS předpřípravek. Po dvou venkovních kolech jsme se konečně představili také domácím fanouškům. Soupeřem nám byl Červený Kostelec A,B. Dnes jsme nastoupili ve velice zajímavé sestavě, hráli, Fanda Ducháč, Kuba Kašpar, Vráťa Žák, Tobiáš Vlášek, Kuba Bělobrádek a benjamínek Tadeáš Hovorka. První utkání jsme sehráli s "B", začátek jsme měli trošku ospalí a nekoncentrovaný a soupeř zaslouženě první poločas vyhrál 0:1. Do druhé půle jsme vlítli jak politý živou vodou a soupeře jsme přehrávali pěknými kličkami a nahrávkami.  Zápas jsme zaslouženě vyhráli 4:1. Druhé utkání jsme sehráli s "A". Zápas jsme měli zcela pod kontrolou a od samého začátku se nám vše dařilo, kluci dělali pěkné kličky snažili si nahrávat a bavili diváky svým fotbalovým uměním. Výsledek 10:3. Dnešní turnaj nám ukázal, že když hrajeme to co trénujeme tak se na to "dá dívat" a kluci si to náramně užívají,  každý dnes dokonce dal gól, což se nám povedlo snad poprvé.

v sobotu 19.9. jsme odehráli další mistrovský turnaj ml. přípravek. Jelikož nám starší hráči marodí tak jsme kádr doplnili o hráče s předpřípravky. Na turnaj do Provodova jsme jeli s jediným cílem a to si to pořádně užít. První utkání jsme sehráli s místním sokolem. Derby jak má být, hrál se pohledný kombinační fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. Derby jsme zvládli 7:4 i díky kvalitnímu výkonu Aleše v bráně. Druhé utkání jsme nastoupili proti SK Babí, tým postavený z 07 nám byl dobrým soupeřem. Toto utkání bylo jednoznačně nejkvalitnější za celý podzim. Oba týmy podali hodně kvalitní výkon, který Vojta ozdobil krásnými góly, ale bohužel jsme prohráli "hodně smolně" 3:4. Přesto za tento turnaj patří celému týmu obrovská pochvala, protože všichni hráli na hranici svých fotbalových možností a tak by to mělo být pokaždé, vydat se úplně ze všeho a odejít se v styčnou hlavou ze hřiště i pro prohře a to jsme mohli. Dnes nás reprezentovali Aleš Hovorka, Adélka Bělobrádková, Ondra Hofman, Petr Franěk, Danny Havlík, Adam Vlášek, Kuba Bělobrádek, Vojta Bělobrádek a Fanda Ducháč.

v sobotu jsme zajížděli ke 3. kolu OP do Velkého Poříčí i s posilou Petrem Fraňkem.

soupeřem nám byli domácí A,B. Začali jsme proti Béčku, ale od samého začátku se nám nic nedařilo. Hráli jsme hodně laxně, bez důrazu, bez koncentrace a o kombinaci nemůže být ani řeč a nebýt vynikajícího brankáře Aleše tak jsme mohli hodně lacině prohrát. Naši hráči si vzali k srdci důrazné probuzení od trenérů a do poločasu se díky bleskovému hattriku Adama podařilo výsledek otočit z 0:2 na 4:2. Druhý poločas jsme se začali postupně zlepšovat a nakonec jsme vyhráli 9:3. S výsledkem můžeme být spokojeni, ale hra byla hodně pod náš standart. Druhé utkání jsme sehráli s lídrem celé soutěže s místním Áčkem. Soupeř, který každému rozdává gólové příděly se do nás zakousl hodně zostra a po našich hrubých chybách se lehce dostal do vedení. Hru jsme postupně vyrovnávali a začali jsme soupeře, díky naší aktivní hře, nutit k chybám ale ne a ne trefit branku. Poločas 0:6. Druhá půle byla přesně podle našich představ. Hráli jsme to co umíme a co nás z dobylo v předešlých utkáních, důrazný kombinační fotbal dělal soupeři velké problémy a díky tomu jsme byli v druhém poločase soupeři vyrovnaným týmem. Druhý poločas 2:3, celkově 2:9. Dnes jsme první zápas hráli špatně a vyhráli a druhý jsme hráli výborně a prohráli, nezbývá než se poučit s chyb kterých dnes bylo až až.

sobotu 5.9. jsme odehráli 2.kolo ml.přípravek , opět doma.

Soupeřem nám byl FK Náchod A,B.

Začali jsme proti "B" zápas jsme od samého začátku drželi pevně na svých kopačkách a po krásných kombinacích jsme stříleli krásné góly. Výsledek byl pro soupeře krutý, ale pro nás naprosto zasloužený 15:1. Druhý zápas proti "A" byl naprosto o něčem jiném, soupeř dobře bránil a kazil nám finální přihrávku, nutno říci že někdy s obrovským štěstím. Snažili jsme se hrát naši důraznou kombinační hru ale nemohli jsme prostě trefit branku a toho soupeř využil a z protiútoků vstřelil branky, ale i za stavu 0:2 byla vidět na hráčích obrovská chuť utkání urvat pro sebe všichni doslova "jezdili po prdeli" a otočili na 4:3, bohužel soupeř v poslední vteřině vyrovnal na 4:4. Následovali penalty po 5 na obou stranách a to je naše největší slabina z 5 jsme dali pouze 3 a soupeř 5 a připsal si vítězství 4:5p.

Přesto toto utkání bereme jako dobrou zkušenost, protože to co hráči předváděli na hřišti za stavu 0:2 mělo obrovskou fotbalovou kvalitu a zato je moc chválíme všichni makali jako tým a to je pro nás obrovské vítězství, za nasazení a odvahu nezbývá než smeknout.

dnes v sobotu jsme vstoupili do nové sezóny ml. přípravek. Po sezóně nám odešli starší hráči a tak jsme od podzimu nasadili nové hráče, kteří hráli minulou sezónu v předpřípravce. Ráno v kabině nás ještě čekalo překvapení v podobě Ondry který se stihl vrátit z dovolené, což se ukázalo jako klíčové. Do prvního zápasu jsme vstoupili plni odhodlání zúročit dřinu ze soustředění a prezentovat se důraznou kombinační hrou. Začátek nám vyšel na jedničku, soupeř z Velichovek nám dal spoustu prostoru a tak jsme se ujali vedení 4:0, potom jsme trochu polevili a soupeř hned trestal, poločas 4:3. Do druhé půle šel tým jednoznačně za vítězstvím a na hřišti v tu dobu byl jen jeden tým, konečný výsledek je pro soupeře krutý 11:4. Soupeř z Velichovek postavil s cela nový tým a tak si vybral nováčkovskou daň kterou si vybírá každý začínající tým, nezbývá než popřát pevné nervy a vydržet do zlepšení, hráče na to mají.

Druhé utkání jsme sehráli s Policí n/M , soupeř který nás minulou sezónu drtil hlava nehlava. Vstup do utkání byl hodně vyrovnaný dokonce se soupeř ujal vedení, ale díky naší trpělivosti jsme výsledek otočili, poločas 4:1. Do druhé půle jsme vstoupili naprosto koncentrováni a Adam dal nejrychlejší gól za 3 vteřiny, hned po něm dal Mikeš další dva a bylo rozhodnuto, hru jsme kontrolovali až do konce a konečný výsledek 12:1 byl s cela zasloužený. Dnešní turnaj byl velice vydařený, hráli jsme tak jak jsme si řekli, stříleli jsme pěkné branky a dařilo se celému týmu.

Musím všechny moc pochválit Aleše, že byl jistotou v brance. Obránce Adélu, Vojtu, Dannyho a Ondru, že drželi soupeře v dostatečné dálce od branky a důraznými souboji nepouštěli soupeře do brejku. Útočníky Mikeše, Víťu, Kubu a Adama za krásné kombinace zakončené výstavními góly, prostě dnes na co jsme sáhli to nám vyšlo, ještě patří poděkování rodičům a trenérům za úklid hřiště.

Příští kolo sehrajeme opět doma, soupeřem bude FK Náchod A,B.

hrací den v týdnu - bude upřesněno

!!!sraz je vždy 10 minut před začátkem tréninku v kabině!!!

PŘEDPŘÍPRAVKA VYHRÁLA TURNAJ V PROVODOVĚ

v pátek 8.5. proběhl turnaj předpřípravek v Provodově. Na silně obsazeném turnaji startovali kluby Provodov, Náchod, Opočno/Dobruška, Police a Velká Jesenice. Každý postavil dva týmy a proto pořadatel sestavil dvě skupiny po pěti týmech, hrálo se každý s každým ve skupině a nakonec o umístění. Velká Jesenice postavila tým 08 (roč.08-09) a tým 09 (roč.09-10). Tým 09 byl postaven z hráčů Sedláček, Moravec, Ducháč, Vlášek T., Stolin V., Kašpar, kteří byli prvně na turnaji a prvně hráli ostré zápasy. Hráči nám dělali radost, hráli tak jak jsme čekali a ostudu určitě neudělali, každý se snažil co mohl a díky týmovému výkonu mohli naši nejmenší hráči prvně oslavit vítěství 4:1 nad Opočno/Dobruška. Tým 09 skončil ve skupině 4. a hrál o 7. místo s Náchodem Modří z druhé skupiny. Bohužel mezi zápasy ve skupině a o umístění byla delší pauza a naši hráči už nenašli koncentraci a soustředěnost na poslední zápas a prohráli 0:7.

Tým 08 byl postaven z hráčů Vlášek A., Stolin M., Bělobrádek, Částek, Havlík. Tento tým suveréně vyhrál skupinu se skóre 33:2 a postoupil do finále kde hrál s Náchodem Bílí. Ve finále na sebe narazili opravdu dva nejlepší týmy turnaje. Naši borci šli do finále plně koncentrováni a odhodláni nechati na hřišti vše co se doposud ve své fotbalové kariéře naučili. Ve finále se hrál krásný kombinační fotbal a bylo vidět že na sebe narazili dva vyspělý týmy, kteří bavili publikum svými dovednostmi. Velká Jesenice dokázala finále vyhrát 4:2. Kluci nám udělali velikánskou radost protože na nich od samého začátku turnaje bylo vidět že opravdu chtějí dojít až na vrchol a to se jim podařilo. Tento turnaj se nám opravdu povedl, 09 dokázali porazit Opočno/Dobruška, euforie po tomto vítěství byla neuvěřitelná, a tým 08 dokázal ve finále porazit Náchod který postavil to nejlepší co má z roč.08.

V pauze po zápasech ve skupině proběhla dovednostní soutěž v penaltách za Velkou Jesenici jsme nominovali Honzu Bělobrádka, Zdendu Stolina a p. Vláškovou, bohužel budou muset více trénovat netrefil se nikdo.

Děkujeme všem že nás vzorně reprezentovali, nejenom na hřišti ale i mimo něj, děkujeme rodičům za fandění.

Kdo má fotky ať mě je prosím zašle do emailu.

výsledky

1.skupina

Police šneci - V.Jesenice 09   8:0

Provodov Vlci - V.Jesenice 09 10:1  (Víťa)

Opočno/Dobruška - V.Jesenice 09 1:4  (Fanda,Tobiáš, Víťa 2x)

Náchod Bílí - V.Jesenice 09   7:0

2.skupina

Náchod Modří - V.Jesenice 08   0:13  (Mikeš 7x, Adam 3x, Vojta 3x)

Police mravenci - V.Jesenice 08  1:8   (Mikeš 4x, Vojta 4x)

Dobruška/Opočno- V.Jesenice 08 1:5  (Mikeš 2x, Adam 2x, Vojta)

Provodov Lišky - V.Jesenice 08    0:8  (Adam 4x, Vojta 2x, Mikeš, Zdenda)